Heb jij last van donkere plekken of littekens van acne rondom de oksels en intieme zone? Wil jij je huid vernieuwen en verlichten? Dan is onze CC BLEACH behandeling zeer geschikt voor jou.

Vaak ontstaat er hyperpigmentatie als gevolg van scheren, harsen etc. Onze unieke behandeling wordt speciaal uitgevoerd door een cosmetische arts. Het is speciaal gericht om de huid te verlichten doormiddel van een speciale medische TCA medische peeling (met pijnstilling). In combinatie met onze speciale verlichtende creme zorgen wij dat de huidconditie in het gebied wordt verbeterd.

  • De behandeling duurt gemiddeld 30 minuten.
  • De behandeling is pijnloos.
  • Om het gewenste resultaat te behalen zijn er gemiddeld tussen 2-6 behandelingen ( 1 tot 3 peeling set) nodig met een interval van 7 tot 14 dagen.
  • Iedere huid is anders en daarom doen wij eerst een huidanalyse en zal de arts de juiste behandelplan adviseren.
  • Om het optimale resultaat te behouden wordt een jaarlijks onderhoudspeeling geadviseerd.
  • Geschikt voor alle huidtypes.
  • Als de huid dezelfde dag gewaxt of gescheerd is kan het iets gevoeliger zijn.
  • Na 2 a 4 weken is het resultaat zichtbaar.
  • Verschillende zones: Intiem: (anus en of de schaamlippen) en oksels.

Voorzorg:

  • Het is belangrijk om 2 weken voor de kuur niet te zonnen en/of zonnebanken (Dit geldt ook voor self tanning, zelf bruiningsproducten). Bij onvermijdelijke blootstelling aan zonnestralen is het belangrijk om een zonnebrandcrème te gebruiken met een beschermingsfactor hoger dan 30.

Nazorg:

  • Je ontvangt na de behandeling onze speciale creme voor thuis gebruik. Gebruik de creme 2x per dag gedurende 2 weken.
  • Geen sex 48 uur na de behandeling.
  • Reinig de huid pas de volgende dag.
  • Tussen 4-7 dagen gaat de huid vervellen.
  • Korstjes er niet af halen.
  • Direct na de eerste peeling sessie en tot 2 weken na de laatste peeling, adviseren wij geen peelings of scrubs thuis te gebruiken of soortgelijke behandelingen te ondergaan in een andere kliniek.
  • Vermijd directe blootstelling aan de zon gedurende 6 weken en/ of bescherm de huid met SPF 30 of 50+ in het geval het behandelgebied in contact komt met zonlicht (zoals je oksels)
  • Kan niet gecombineerd worden met een laserontharing behandeling in hetzelfde gebied. In dit geval adviseren we om eerst het laser traject af te ronden en daarna te starten met de CC BLEACH.
  • Tot 2 maanden na de laatste peeling sessie is het advies geen laserontharing behandelingen uit te laten voeren in het behandelde gebied.
  • Vermijd hete baden tot 2 weken na de behandeling.

Wanneer mag ik de CC BLEACH behandeling niet ondergaan?

  • Ontstekingen/actieve infecties in het behandelde gebied.
  • Zwanger bent of borstvoeding geeft.
  • Verse littekens of wonden in het behandelde gebied.
  • Als je kanker of tumor hebt.

LET OP : Een retouch sessie kan je alleen boeken als je de kuur bij ons hebt afgemaakt.